Реклама на сайте knin.ua \ +380972443790

Чому варто замовляти рекламу у нас?

Наш портал knin.ua - великий інформаційний ресурс ринку комерційної нерухомості України, де зібрані актуальні оголошення від власників бізнес-центрів, торгових площ і складів. Наша аудиторія - це досвідчені власники бізнесу та підприємці, які тільки починають свій шлях.

Реклама - це можливість розповісти про себе і свій товар великій кількості людей. На наш сайт щодня приходить понад 800 відвідувачів, які шукають нерухомість. Щомісяця - це 2000 тисячі нових реальних клієнтів, яким уже потрібне місце для розміщення магазину чи кабінету. З нами шанси швидко реалізувати своє приміщення і почати заробляти на оренді значно збільшуються.

Вартість реклами - це невелика компенсація за бонуси, які ми приносимо клієнтам. Ціни на просування різні, все залежить від Ваших вимог і бажань. І тільки у нас Ви зможете з легкістю домогтися потрібного результату за лічені дні і не сильно спустошити свою кишеню.

Умови для ведення своєчасного бізнесу

Без активного просування пошук клієнта може зайняти кілька тижнів, а то й місяців. Ми пропонуємо Вам вирішувати питання тут і зараз. Завдяки правильно продуманій стратегії реклами та нашій підтримці на пошуки клієнта піде мало часу.

Ми пропонуємо рекламу на нашому сайті на будь-який смак, яка допоможе збільшити перегляди оголошення:

1) Позиції в топі переглядів. Відвідувачі сайту втомлюються і не завжди додивляються всі пропозиції до кінця. Перебуваючи в десятці найкращих варіантів шанси знайти клієнта збільшуються в рази.

2) Банерний показ на сайті. Ми допоможемо створити гарний і привабливий банер, який буде видно відвідувачам упродовж кількох днів.

3) Смс розсилка для швидкого реагування зацікавленості клієнта.

4) Розсилка публікацій користувачам ресурсу.

5) Реклама в інстаграмі.

6) Реклама в ютуб каналі.

Серед безкоштовних послуг - необмежена кількість оголошень на сайті від одного користувача.

Реклама - двигун прогресу. Ми допоможемо Вам швидко знаходити покупців або зацікавлених у тривалій оренді людей. Завдяки правильному підходу та цільовому використанню коштів Ви не витрачатимете даремно час, а почнете отримувати прибуток!

knin.ua - мерщій публікуйте та біжіть підписувати договір із клієнтом!  

Реклама на сайте knin.ua \ +380972443790 или на почту gekodua@gmail.com

30 000
Уникальных посетителей в месяц
800
посетителей в день
#
#
Аудитория111
40%
25-34
22%
35-44
16%
30-35
12%
20-21
8%
16-18
2%
До 18 лет
#
Источник трафика
40%
Поиск
22%
Прямые переходы
16%
Соц. сети
12%
Реклама
8%
Ссылки
2%
Остальное
#
Города
40%
Киев
22%
Одесса
16%
Львов
12%
Харьков
8%
Херсон
2%
Остальные

Места размещения рекламы

Уникальное рекламное предложение и медиакит


#