My coffee - Франшиза міжнародної мережі кав'ярень

г. Киев, Малый
1686
10 октября 2023
ID 2638
Стоимость, $ 3 947 $
Стоимость 150 000 грн
Срок 6 месяцев
Прибыль 50 000 грн/мес

Міжнародна кав'ярня з унікальними розробками

My coffee пропонує клієнтам повний набір послуг франчайзингу - від фінансово-економічного прорахунку місця розміщення до успішного ведення бізнесу. У разі виходу з кавового бізнесу компанія повертає до 70% інвестицій.

Пакети франшиз передбачають 7 форматів кав'ярень:

СТОЙКА TO GO. Найбільш компактна кав'ярня, що вимагає мінімальних вкладень. Швидкий термін окупності.
ОСТРІВЕЦЬ У ТРЦ. Кав'ярня призначена для обслуговування відвідувачів ТРЦ. Різна конфігурація посадкових місць.
ПАВІЛЬЙОН TO GO+. Формат "кава з собою" проєктується як у приміщенні, так і в МАФ. Невеликі витрати на оренду.
КАФЕТЕРІЙ MINI. Кав'ярня з мінімальною кількістю посадкових місць і наявністю вікна для "кави з собою". У МАФ або приміщенні.
КАФЕТЕРІЙ STANDART. Кав'ярня площею до 40 м2. Передбачено поділ зон каси та видачі, двопостова кавомашина, 2 вітрини з продукцією.
КАФЕ BUSINESS. Комфортабельні меблі, невелика кухня, можливий поділ на зали, проведення заходів (тренінгів, дегустацій кави).
РЕСТОРАН PREMIUM. Ресторан із повноцінною кухнею. Наявність офіціантів, можливість обслуговувати банкети. Обладнання літнього майданчика.

Для своїх клієнтів My coffee організовують закритий клуб для обміну досвідом, в якому проводяться зустрічі, семінари, конференції, вебінари для власників.

Є можливість отримання знижки 30% на кожну наступну франшизу.

#

My coffee - міжнародна мережа кав'ярень. Перша кав'ярня My coffee відкрилася 2012 року в Харкові. Саме в цій мережі розробили унікальну солону каву, яка називається Раф Чіз, вона стала справжньою візитною карткою закладів My coffee. Впровадили ефективну систему відеоконтролю з унікальними чек-листами щодо виконання стандартів роботи кав'ярень.

Також у кав'ярнях придумали унікальний винахід, який називається штангою бариста. При використанні цієї технології фахівець може набагато швидше і якісніше готувати каву.

Финансовые условия

Инвестиции:
150000 - грн
Паушальный взнос:
16000 - грн
Роялти:
3%

Видео объекта

Комментарии

#

Другие франшизы Общественное питание - Кофеен

Полезные статьи

Смотреть все
Важная новость
Отопление и вентиляция складов
# 03.04.22
# 765
Чаще всего используется радиаторное или водяное отопление, предусмотренное вдоль стен. Это позволяет поддерживать нужную температуру.
Читать полностью
Аренда павильона, киоска, МАФ – Одесса
# 21.08.21
# 1054
Если вас интересует аренда киоска, павильона или МАФа в Одессе, онлайн-сервис поиска объектов коммерческой недвижимости Knin.com.ua – к вашим услугам. С нашей помощью вы решите проблему поиска павильо
Читать полностью