"Порт" Львів Логістичний Центр

г. Львов. Сыховскийр-н, вул. Зелена
962
20 июня 2022
ID 3178
Договорная
Класс:B, 36 730 м2

Логістичний центр PORT LVIV це місце, де створюється та розвивається бізнес, це також спеціалізоване підприємство, основними функціями якого є обробка та зберігання вантажів, митне оформлення, інформаційні послуги. “PORT Lviv Logistic Center” – це місце з крутою інфраструктурою, де гармонійно поєднані складські приміщення з гнучкою системою поділу від 345 м2 до 10 000 м2, та торгово-офісні приміщення, де розташуються власний супермаркет, магазини кафе, та шоуруми (на фасады комплексу). Також на території розташований сучасний офісний центр, тому дуже зручно мати всю компанію на одній території, де є і складська і офісна нерухомість. Гостям та клієнтам буде приємно прогулятись по території де стоїть власний маяк та озеро з благоустроєм.

 

Загальна площа проектованої ділянки становить – 8 га, площа забудови – 36 730,0 м2 Проектом передбачається будівництво 5-ти складів з адміністративно-побутовими приміщеннями у мезонінах, офісні будівлі, супермаркет, котельня, трансформаторна підстанція та КПП. Усі будівлі будуватимуться вісьмома чергами. Фасади будівель, зроблені в стилістиці порту і візуально нагадують морські хвилі. Біля кожного складу запроектовані відкриті стоянки і під’їзди для розвантажування різної висоти, для малогабаритного та великогабаритного транспорту. Основна частина докшелтерів розташована на висоті 1,2 м. Запроектовані стоянки для гостей, працівників, людей з інвалідністю, автотранспорту різного об’єму і призначення. Все згідно з нормами та правилами будівництва логістичних комплексів.

 

Львов , вул. Зелена

Панорама объекта

Видео объекта

Услуги

  • # Интернет wi-fi Уже есть доступ
  • # Охрана на входе Проверка посетителей
  • # Автономное отопление Своя котельная
  • # Гостевая парковка Бесплатно для гостей
  • # Меблированные помещения Офис с мебелью
  • # Место для курения Своя отдельная зона

Инфраструктура

  • Фаст фуд Шаурма бургеры
  • Остановка Автобусы Троллейбусы Трамваи
  • Продуктовый магазин Супермаркет
  • АЗС Автозаправочная станция

Комментарии

Похожие бизнес центры в г. Львов

Полезные статьи

Смотреть все
Важная новость
Установка ГБО на прямой впрыск: в чем трудности
Снизить затраты на топливо хочет каждый автовладелец, даже если на его авто установлен экономичный двигатель с прямым впрыском. Лучший способ сделать это – установить ГБО, обеспечивающее подачу газа в
Читать полностью
Новые Торговые центры Одессы находятся в строительстве
В связи с тем, что ситуация в «южной столице» Украины складывается не особым образом, что касается земельных участков,
Читать полностью
Аренда офиса метро Берестейская в Киеве
# 24.08.21
# 1265
Местом расположения своей фирмы вы определили территорию между Нивками и Шулявкой на стыке Соломенского и Шевченковского районов? Отличный выбор!
Читать полностью