"Порт" Львів Логістичний Центр

г. Львов. Сыховскийр-н, вул. Зелена
824
20 июня 2022
ID 3178
Договорная
Класс:B, 36 730 м2

Логістичний центр PORT LVIV це місце, де створюється та розвивається бізнес, це також спеціалізоване підприємство, основними функціями якого є обробка та зберігання вантажів, митне оформлення, інформаційні послуги. “PORT Lviv Logistic Center” – це місце з крутою інфраструктурою, де гармонійно поєднані складські приміщення з гнучкою системою поділу від 345 м2 до 10 000 м2, та торгово-офісні приміщення, де розташуються власний супермаркет, магазини кафе, та шоуруми (на фасады комплексу). Також на території розташований сучасний офісний центр, тому дуже зручно мати всю компанію на одній території, де є і складська і офісна нерухомість. Гостям та клієнтам буде приємно прогулятись по території де стоїть власний маяк та озеро з благоустроєм.

 

Загальна площа проектованої ділянки становить – 8 га, площа забудови – 36 730,0 м2 Проектом передбачається будівництво 5-ти складів з адміністративно-побутовими приміщеннями у мезонінах, офісні будівлі, супермаркет, котельня, трансформаторна підстанція та КПП. Усі будівлі будуватимуться вісьмома чергами. Фасади будівель, зроблені в стилістиці порту і візуально нагадують морські хвилі. Біля кожного складу запроектовані відкриті стоянки і під’їзди для розвантажування різної висоти, для малогабаритного та великогабаритного транспорту. Основна частина докшелтерів розташована на висоті 1,2 м. Запроектовані стоянки для гостей, працівників, людей з інвалідністю, автотранспорту різного об’єму і призначення. Все згідно з нормами та правилами будівництва логістичних комплексів.

 

Львов , вул. Зелена

Панорама объекта

Видео объекта

Услуги

  • # Гостевая парковка Бесплатно для гостей
  • # Пожарная безопасность Функция «тревожной кнопки»
  • # Интернет wi-fi Уже есть доступ
  • # Автономное отопление Своя котельная
  • # Место для курения Своя отдельная зона
  • # Сигнализация С датчиками по кабинетам

Инфраструктура

  • Остановка Автобусы Троллейбусы Трамваи
  • АЗС Автозаправочная станция
  • Фаст фуд Шаурма бургеры
  • Продуктовый магазин Супермаркет

Комментарии

Похожие бизнес центры в г. Львов

Полезные статьи

Смотреть все
Важная новость
Агентство недвижимости AXIS в Киеве: Ваш надежный партнер на рынке недвижимости
Рассмотрим принципы работы надежного агентства недвижимости в Киеве AXIS.
Читать полностью
ТОП 5 самых дорогих бизнес центров Киева
Согласно исследованиям различных аналитических порталов, был составлен список, который включает в себя самые дорогие бизнес комплексы и центры в столице Украины
Читать полностью
Как выбрать Бизнес центр для офиса в Днепре
Как правильно выбрать Бизнес центр для офиса в Днепре, на что обратить внимание при разговоре с арендодателем и при осмотре помещения. Классификация офисов.
Читать полностью
Спецпредложения