"Порт" Львів Логістичний Центр

г. Львов. Сыховскийр-н, вул. Зелена
466
20 июня 2022
ID 3178
Договорная
Класс:B, 36 730 м2

Логістичний центр PORT LVIV це місце, де створюється та розвивається бізнес, це також спеціалізоване підприємство, основними функціями якого є обробка та зберігання вантажів, митне оформлення, інформаційні послуги. “PORT Lviv Logistic Center” – це місце з крутою інфраструктурою, де гармонійно поєднані складські приміщення з гнучкою системою поділу від 345 м2 до 10 000 м2, та торгово-офісні приміщення, де розташуються власний супермаркет, магазини кафе, та шоуруми (на фасады комплексу). Також на території розташований сучасний офісний центр, тому дуже зручно мати всю компанію на одній території, де є і складська і офісна нерухомість. Гостям та клієнтам буде приємно прогулятись по території де стоїть власний маяк та озеро з благоустроєм.

 

Загальна площа проектованої ділянки становить – 8 га, площа забудови – 36 730,0 м2 Проектом передбачається будівництво 5-ти складів з адміністративно-побутовими приміщеннями у мезонінах, офісні будівлі, супермаркет, котельня, трансформаторна підстанція та КПП. Усі будівлі будуватимуться вісьмома чергами. Фасади будівель, зроблені в стилістиці порту і візуально нагадують морські хвилі. Біля кожного складу запроектовані відкриті стоянки і під’їзди для розвантажування різної висоти, для малогабаритного та великогабаритного транспорту. Основна частина докшелтерів розташована на висоті 1,2 м. Запроектовані стоянки для гостей, працівників, людей з інвалідністю, автотранспорту різного об’єму і призначення. Все згідно з нормами та правилами будівництва логістичних комплексів.

 

Львов , вул. Зелена

Панорама объекта

Видео объекта

Услуги

  • # Пожарная безопасность Функция «тревожной кнопки»
  • # Автономное отопление Своя котельная
  • # Лифт Можно воспользоватся лифтом
  • # Охрана на входе Проверка посетителей
  • # Место для курения Своя отдельная зона
  • # Гостевая парковка Бесплатно для гостей

Инфраструктура

  • АЗС Автозаправочная станция
  • Остановка Автобусы Троллейбусы Трамваи
  • Фаст фуд Шаурма бургеры
  • Продуктовый магазин Супермаркет

Комментарии

 
comments powered by HyperComments
Ваш комментарий будет первым

Похожие бизнес центры в г. Львов

Полезные статьи

Смотреть все
Важная новость
Как продать дом: что советуют эксперты
Продажа недвижимого имущества, а особенно частного дома – это ответственная задача, которая требует тщательной подготовки. Агентство недвижимости La Vida – надежная компания, в которой работают опытны
Читать полностью
Топ франшиз Украины
# 10.07.23
# 160
В данном тексте мы рассмотрим топ франшиз в Украине, которые пользуются большой популярностью и стабильным спросом на рынке.
Читать полностью
На что обратить внимание, заключая договор аренды офиса.
# 04.06.21
# 707
 Аренда офисных помещений – одна из распространённых форм использования объектов недвижимости в предпринимательской деятельности. Договор аренды - основной и без преувеличения, самый важный документ,
Читать полностью
Спецпредложения