"Порт"

г. Львов. Сыховскийр-н, вул. Зелена
292
20 июня 2022
ID 3179
Договорная
36 730 м2

Логістичний центр PORT LVIV це місце, де створюється та розвивається бізнес, це також спеціалізоване підприємство, основними функціями якого є обробка та зберігання вантажів, митне оформлення, інформаційні послуги. “PORT Lviv Logistic Center” – це місце з крутою інфраструктурою, де гармонійно поєднані складські приміщення з гнучкою системою поділу від 345 м2 до 10 000 м2, та торгово-офісні приміщення, де розташуються власний супермаркет, магазини кафе, та шоуруми (на фасады комплексу). Також на території розташований сучасний офісний центр, тому дуже зручно мати всю компанію на одній території, де є і складська і офісна нерухомість. Гостям та клієнтам буде приємно прогулятись по території де стоїть власний маяк та озеро з благоустроєм.

 

Загальна площа проектованої ділянки становить – 8 га, площа забудови – 36 730,0 м2 Проектом передбачається будівництво 5-ти складів з адміністративно-побутовими приміщеннями у мезонінах, офісні будівлі, супермаркет, котельня, трансформаторна підстанція та КПП. Усі будівлі будуватимуться вісьмома чергами. Фасади будівель, зроблені в стилістиці порту і візуально нагадують морські хвилі. Біля кожного складу запроектовані відкриті стоянки і під’їзди для розвантажування різної висоти, для малогабаритного та великогабаритного транспорту. Основна частина докшелтерів розташована на висоті 1,2 м. Запроектовані стоянки для гостей, працівників, людей з інвалідністю, автотранспорту різного об’єму і призначення. Все згідно з нормами та правилами будівництва логістичних комплексів.

Львов , вул. Зелена

Панорама объекта

Видео объекта

Услуги

  • # Место для курения Отдельная зона
  • # Физическая охрана На входе и этажах
  • # Бесплатная парковка Более 300 мест
  • # Видео наблюдение Более 5 камер
  • # Бесплатный туалет Обще пользование

Инфраструктура

  • Парковка Место для стоянки машин

Комментарии

 
comments powered by HyperComments
Ваш комментарий будет первым

Похожие торговые центры в г. Львов

Полезные статьи

Смотреть все
Важная новость
Відкрийте для себе партнерство з CryptoBubble: власний бізнес в сфері напоїв і криптовалют
# 07.11.23
# 107
Ви власник бізнесу та шукаєте додаткові опції для розширення? Або в пошуках ідей та інформації, як відкрити фірму в Європі? Пропонуємо розглянути нову модель вигідного партнерства, яке передбачає заро
Читать полностью
Продажа бизнес центра в Одессе
Продажа бизнес центра – это популярная операция на рынке недвижимости. Некоторые офисные здания предлагаются к продаже от строителей, практически без ремонта.
Читать полностью
Резко увеличилось предложение жилой недвижимости в Украине – как это повлияло на цены?
# 22.12.21
# 454
С каждым годом стоимость вторичного жилья только растет. Желающих избавиться выгодно от своего имущества становится очень много, и они диктуют свои цены, которые просто стали невероятно большими для о
Читать полностью
Спецпредложения